De Britse kunstenaar Damien Hirst verkoopt een gelimiteerd aantal nieuwe prints ten voordele van de Italiaanse “Save the Children”-campagne “Rewrite the Future”. De opbrengst gaat naar behoeftige ouders en kinderen in Italië, die de afgelopen maanden bijzonder hard getroffen werden door de sluiting van de scholen.
De prints worden nog tot 27 september a.s. aangeboden tegen aanvaardbare prijzen. Een print uit de series Fruitful en Forever (onderaan op de foto) kost €400 voor formaat 15×15 cm en €1,200 voor de 78×78 cm versie.
Eerder dit jaar nam Hirst deel aan het liefdadigheidsproject “The Felix Project” dat i.s.m. de Britse NHS onverkocht voedsel verdeelde in achterstandswijken.
Betaalbaar, maar toch te duur voor mij.
Neemt niet weg dat ik dit een zeer fijn initiatief vind en dat ik blij word van elk beetje goedheid in de wereld.
LikeGeliked door 1 persoon